visit                                                       Yellow Pages AFRICA | Yellow Pages AUS | White Pages AUS | Yellow Pages US | Super Yellow Pages US | Yellow Pages CA | White Pages CA
 
                                                                                                            Yellow Pages №1                     
                                                                                                    
                                                         Video Portal | Video | VideoCMS | SocialMedia | SEOSEM | BazyB2B | WebDesign | CMS | YellowPages | MobileMedia | Praca w Firmie | Klienci i Partnerzy | Kontakt
 ................................ .........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Strona główna
W górę

                                       Ochrona Prawna

                         

                                                                             ...............................

                                     Pobierz

                        

                                                                           ................................

                                     PPNT

                            

                                                                           ................................

                              http://www.yp.pl/pics/partners/eadp.gif        

                                                                        ................................

                       http://www.yp.pl/pics/partners/ep.gif

                                                                  ................................

                      ypassociation

                                                    

home  »»  produkty & usługi  »»  WEBCASTING ZAMIAST E-MAILING
 
WebCast od Polish Yellow Pages Yellow Pages
video reklama

Webcast

Terminu używamy do określenia produkcji, transmisji i dostarczania prezentacji zawierających video, dźwięk oraz tekst poprzez dowolną przeglądarkę internetową. Odbiór nadawanej transmisji odbywa się w czasie rzeczywistym. W przeciwieństwie do konwencjonalnego sposobu nadawania, który jest tylko jednokierunkowy.

WebCast Yellow Pages

Pozwala współdziałać na linii: moderator transmisji (Klient/reklamodawca) a Wydawca, aby kształtować dostarczaną publikację (reklamę) nawet tę najprostszą (fonia, wizja i tekst).

Zaletą tej technologii jest możliwość dotarcia z przekazem do nieograniczonej grupy odbiorców, w wielu przypadkach znajdujących się w najbardziej odległych geograficznie miejscach, przy stosunkowo niewielkich kosztach.

Wykorzystanie interaktywności w naszej technologii, pozwala na przekazywanie informacji zwrotnej od odbiorców.

Historia

Z technicznego punktu widzenia przesyłanie strumienia danych (streaming) nie jest już nowością jako Technologia w Internecie. Jednak na Rynku Przemysłu Yellow Pages – TAK.

We wczesnych fazach Internetu całe pliki fonii i wizji były ładowane na dysk odbiorcy, zanim mogły być odegrane przez jego komputer. Dlatego użytkownik musiał czekać, dopóki cały plik nie zostanie poprawnie załadowany na twardy dysk i były z tym problemy.

Dziś WebCast

Znosi te ograniczenia. Technologia przesyłania strumieniowego pozwala na natychmiastowe odtwarzanie. Nie ma wiec zbędnego czekania aż żądany materiał najpierw w całości znajdzie się na komputerze. Co niezmiernie ważne, każdą transmisję można oglądać wielokrotnie, ponieważ to serwer spełnia rolę magnetowidu/nagrywarki i zapisuje cały materiał aby udostępnić go później na życzenie.

Jak to działa

Aby wykonać nadawanie przez Internet, oryginalny obraz z kamery (Red One) nagrany przez Polish Yellow Pages zostaje przetworzony w strumień audiowizualny przeznaczony dla sieci Internet. Nie jest to prosty proces i wymaga wielu ważnych kroków programowych i technologicznych: wybranie programu przeznaczonego do transmisji przez sieć; edycja wybranego materiału tak, by prezentacja, którą odbiera Klient, Konsument, zawierała treści zgodne z intencjami nadawcy (Firma); zastosowanie odpowiedniego schematu kompresji i technologii przesyłania strumieniowego po to, by możliwa była konwersja zdarzenia na formaty, które mogłyby być przesłane strumieniowo przez Internet; zakodowany plik musi zostać umieszczony w specjalnym Serwerze strumieniowym, aby mógł być wysyłany do użytkownika lub pobrany przez niego.

Metoda push

"wypchnięcie" jest nadawaniem w czasie rzeczywistym jednocześnie wizji i fonii przez łącza do użytkowników Internetu w analogiczny sposób jak przy nadawaniu konwencjonalnym za pomocą nadajników naziemnych, kabli czy łączy satelitarnych.

Metoda pull

„wyciąganie" jest transmisją ze stacji sieciowej klipów fonia/wizja. Uprzednio przygotowane klipy są pobierane na życzenie użytkownika ze specjalnego serwera strumieniowego. Programy te są zwykle kodowane i przechowywane na przeznaczonym do tego Serwerze.

WebCast Yellow Pages

Technologia WebCast od Polish Yellow Pages już działa

zamawiam

Video Yellow Pages HD Polish Yellow Pages

Uzupełnieniem reklamy online, offline, jest stosowanie filmów reklamowych The Digital Yellow Pages dla Google, YouTube i własnego niezależnego Portalu WWW.

W Studiu VDPolish Yellow Pages, specjalizujemy się w kompleksowej, specjalistycznej produkcji filmowej. W zakresie naszych kompetencji leży przygotowanie spotów reklamowych, filmów promocyjnych i reklamowych. Technologicznie, zapis umożliwia publikację w dowolnym kanale dystrybucji: branżowym (Digital Yellow Pages) i społecznościowym (Google, Yahoo, Twitter, YouTube, MSN, AOL i inne).

Zajmujemy się wszystkimi etapami wykonania filmu bez zlecania podwykonawcom – od stworzenia scenariusza, poprzez realizację zdjęć, montaż - aż po dostarczenie taśmy emisyjnej. Podejmujemy się również wykonania spotów według zleconego scenariusza oraz efektownego montażu materiałów powierzonych przez klienta. Współpracujemy z doskonałymi kompozytorami którzy na nasze potrzeby stworzą odpowiedni podkład muzyczny – zarówno całe utwory jak i krótkie single.

Wiemy o tym, że właściwie dobrana muzyka i lektor potrafią uczynić nawet prosty film efektownym narzędziem promocji, przykładamy więc szczególną wagę do jakości ścieżki dźwiękowej każdej z naszych produkcji. Angażujemy się zarówno w wysokobudżetowe produkcje jak i mniejsze projekty, traktując każde przyjęte zlecenie jako priorytetowe. Proponujemy przygotowanie i wykonanie spotów w dwóch wersjach, tak aby większość klientów miała w jasny i czytelny sposób możliwość wyboru.

Oferta

Na podstawie naszej wiedzy o Rynku i Przemyśle Yellow Pages oraz bieżących informacjami, którymi dysponujemy, proponujemy rozwiązanie, które naszym zdaniem na każdym etapie produkcji daje jasną wizję kosztów i efektu: jak film będzie ostatecznie wyglądać. Stosujemy wyrafinowane techniki animacyjne. Również formę reklamy Teaser. Wiedza tego typu jest szczególnie istotna ze względu na wirtualną formę produktu, który klient zamawia.

Zamówienie, cykl produkcji i testy

Proponujemy stworzyć profesjonalny serwis internetowy w domenie: www.TwojeVideoYellowPages.pl oraz testowe miejsce w subdomenie, dotyczące budowania filmu. Klient po złożeniu zamówienia otrzymuje dostęp do takiego serwisu i subdomeny, samodzielnie decydując jaki kształt ma mieć jego film. Do serwisu mogą mieć (a nawet powinni) osoby odpowiedzialne za monitorowanie stanu zamówienia, akceptację produkcji. Klient po zalogowaniu dokonuje wyboru dotyczącego: wersji filmu (1-spot statyczny, 2-spot video, 3-spot video indywidualny, 4-spot video Digital). Każda wersja powinna być poparta przykładowym filmem, tak aby w jasny sposób widoczne były różnice. Tym bardziej, że różnice dotyczyć będą również cen zakupu. Wybierając jeden z nich, rozwijają się kolejne opcje produkcji – daje to klientowi poczucie współudziału w produkcji.  Jest jednak oczywiste, że każdy film będzie inny. Dla każdego wariantu filmu poszczególne podpunkty zawierają kolejne przykładowe klipy video. Głosy lektorów i podkładu muzycznego zostają przedstawione w formie klipów audio.

Przygotowanie wyżej wspomnianych klipów leży po stronie naszej firmy jako ostatecznego wykonawcy. Przygotowanie serwisu internetowego od strony informatycznej, leży po również po naszej stronie w oparciu o odrębne zamówienie. Patrząc od strony realizacji całego projektu oraz biorąc pod uwagę możliwość skrócenia czasu od momentu zamówienia reklamy do publikacji, przygotowanie takiego systemu maksymalnie zunifikuje i uprości wszelkie kwestie dotyczące formalności, współpracy z klientem oraz produkcji i postprodukcji spotu. Jednocześnie ze względu na przejrzystość systemu, klient wie jaki będzie efekt końcowy dzięki czemu nie występuje sytuacja, gdzie wymagana jest akceptacja i ewentualne poprawki w wykonanym materiale. W ramach niewielkiego budżetu dla firm małych i średnich, jakich jest większość w Polsce, jest to szczególnie istotne. Nasza oferta obejmuje wykonanie spotu w trzech wersjach zróżnicowanych od strony formy produkcji i dostępnych opcji.

zamawiam

home  »»  produkty & usługi  »»  WEBCASTING ZAMIAST E-MAILING

                            

 ................................ .....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Bain & Co. | Ban Capital | The Berry Company | BT | Citysearch | Credit Suisse First Boston | Daniels Online | Deutsche Bank | Ernst & Young Editus Luxembourg | McKinsey | European Directories
Fidelity| Fulfillment.net Dex One | Golden Pages Israel | Goldman Sachs | Google | GSD&M | Idearc Media | InfoSpace | MacQuarie Bank | Montrica | Yell | Merrill Lynch | J.P. Morgan | N.M. Rothschild
Norske Skog Pindar Set | Varetis Publicar Quebecor | R.H. Donnelley | Richmond Capital | R.R. Donnelley | Super Media | Seat Pagine Gialle | Sensis | Singapore Yellow Pages Singapore Press Holdings
Telefonica Thomson Local | Trudon | Truvo | YellowBook | Viking Global Investors | Yahoo! | Yellow Pages Group Yellow Pages New Zealand | YELLOWPAGES.com

Copyright © 1999 - 2011 Yellow Pages Association Poland · Operator ADM Polish Yellow Pages "The Walking Fingers" · Telecommunications & Yellow Pages · Print · Internet · Wireless
PYP PL.81-048 Gdynia, Al. Zwyciestwa 96-98 Pomeranian Science and Technology Park PL-81-451 Gdynia www.ppnt.gdynia.pl 
Contact Us: +48.58.622.50.30-32,33,34,35,36,37, Faks. +48.58.622.5031 (RP) ·  Hours: Monday - Fridays: 8:00am - 6:00pm
OWU Ogólne Warunki Umowy DOMENY  l  OWU Ogólne Warunki Umowy BAZY DANYCH B2B  l  OWU Ogólne Warunki Zamówienia i Płatności dla Strony WWW
FAQ l Zamawianie Usług i produktów l Firma Polish Yellow Pages l Yellow Is Green l Zgłoś uwagi odnośnie Sieci WEB: webmaster@yellpage.pl
Zasady korzystania z Witryny l Polityka prywatności l Zamawianie Produktów i Usług l Ostatnia modyfikacja: 2012-04-28 20:47:00

                   

PPNT - nagłówek