visit                                                       Yellow Pages AFRICA | Yellow Pages AUS | White Pages AUS | Yellow Pages US | Super Yellow Pages US | Yellow Pages CA | White Pages CA
 
                                                                                                            Yellow Pages №1                     
                                                                                                    
                                                         Video Portal | Video | VideoCMS | SocialMedia | SEOSEM | BazyB2B | WebDesign | CMS | YellowPages | MobileMedia | Praca w Firmie | Klienci i Partnerzy | Kontakt
 ................................ .........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

                                       Ochrona Prawna

                         

                                                                             ...............................

                                     Pobierz

                        

                                                                           ................................

                                     PPNT

                            

                                                                           ................................

                              http://www.yp.pl/pics/partners/eadp.gif        

                                                                        ................................

                       http://www.yp.pl/pics/partners/ep.gif

                                                                  ................................

                      ypassociation

                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

home  »»  SOLUTIONS M2M

Źródło Innowacji od Polish Yellow Pages

Polish Yellow Pages jako Źródło Innowacji to miejsce i impulsy, gdzie nowe technologie w Przemyśle Yellow Pages są tworzone. Do Źródła Innowacji zaliczamy Projekty innowacyjne opracowane przez Polish Yellow Pages:

Rozwiązania Teleinformatyczne dla Wsi i Miast
Your Business Poland
InsideYellowPages CMS

A w nich nowatorskie produkty dostarczane w ramach Licencji. Projekty innowacyjne opracowane zostały przez Komórki Organizacyjne Zaplecza Technicznego Polish Yellow Pages i zawierają: narzędzia pracy, wzory użytkowe, udoskonalenia i usprawnienia, transfer technologii, kno-how.

Tanie Rozwiązania Teleinformatyczne dla Wsi

Rozwój infrastruktury teleinformatycznej to warunek konieczny, lecz niewystarczający do rozwoju społeczeństwa informacyjnego. Inwestycje w infrastrukturę winny być zrównoważone realizacją kampanii podnoszących poziom świadomości mieszkańców polskiej wsi w zakresie korzystania z rozwiązań teleinformatycznych w życiu i pracy oraz wdrażaniem programów szkoleniowych dostosowanych do specyfiki grup docelowych obszarów wiejskich.

Przedmiotem Projektu jest wykonanie profesjonalnego Serwisu Internetowego dla Urzędu, opartego o wysoce funkcjonalnym Systemie CMS Goverment do samodzielnego zarządzania strukturą oraz treścią witryny. Serwis Internetowy zostanie wykonany w oparciu o implementację do Serwisu Autorskiego Systemu CMS, który umożliwia kompleksowe zarządzanie jego strukturą oraz zawartością informacyjną z poziomu Panelu Administracyjnego poprzez Przeglądarkę Internetową, bez konieczności ingerencji w kod.

Pod pojęciem zarządzanie strukturą serwisu internetowego rozumiemy m.in.:

tworzenie nowych bloków, kategorii i działów
dokonywanie zmian nazewnictwa działów Serwisu Internetowego
samodzielne przenoszenie działów/bloków z jednej na drugą stronę Serwisu Internetowego
sortowanie działów i kategorii
włączanie i wyłączanie poszczególnych działów na konkretnych podstronach

Dzięki wdrożeniu Systemu CMS CMS Goverment, rozwój Serwisu będzie procesem sprawnym, a integracja nowych funkcjonalności nie będzie sprawiała problemów.

System CMS e-goverment.pl spełnia następujące wymagania:

system został zoptymalizowany do poprawnego zaindeksowania treści przez wyszukiwarki i katalogi (odpowiedniego pozycjonowania w wyszukiwarkach)
profesjonalna modułowa struktura systemu zapewnia jego kompletność, umożliwiając jednocześnie jego późniejszą rozbudowę czy modyfikację
System CMS pozwala na aktualizowanie zawartości informacyjnej i graficznej stron z poziomu przeglądarki internetowej (każdej) w konsekwencji - oznacza to, iż osoba odpowiedzialna za tworzenie witryny nie musi znać jakichkolwiek zagadnień programistycznych, wystarczy ogólna wiedza z zakresu obsługi komputera i prostych programów do edycji tekstu
System pozwala również na tworzenie logicznej struktury Serwisu, zostało to osiągnięte dzięki wprowadzeniu systemu konwersji operacji wykonywanych w systemie okienkowym na kod źródłowy HTML, dzięki temu warstwa programistyczna została oddzielona od warstwy treści co pozwala osobom nieprzeszkolonym w zakresie programowania na swobodne zarządzanie całym serwisem,
System oddziela warstwę graficzną od warstwy treści, wygląd strony, układ poszczególnych bloków, sposób prezentacji menu jest projektowany przez naszych grafików i zapisywany jako spójny szablon w jednym pliku, w ten sposób podmiana grafiki ogranicza się do zmiany przygotowanego szablonu ...

czytaj więcej »

Technologia M2M uzbrojona w głos

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że wszystko jest już odkryte w sieci GSM (HSCSD, GPRS, EDGE, G3, G4). Stworzone zostały nowe możliwości zdalnego sterowania, monitorowania - Technologia M2M (Machine-Two-Machine) od Polish Yellow Pages.

M2M oznacza bardzo wiele

maszyna-maszyna
człowiek-maszyna
maszyna-urządzenie-do sieci komórkowych

M2M to sposób komunikowania się nie tylko dla ludzi. W świecie telefonii komórkowej M2M wraz z rozwojem technologii komunikacji i informacji przyczynia się do połączenia pracujących zdalnie maszyn i obiektów, systemów i ludzi.

Dlaczego rozwiązań M2M są potrzebne w dzisiejszym świecie?

Jest to najwyższy standard komunikacji złożonych danych, za pomocą transferu. Nieprzerwane działanie sieci GSM, łatwość instalacji i mobilność w znaczący sposób redukuje koszty i czas.

M2M od Polish Yellow Pages Telekomunikacja i Media Yellow Pages już działa.

TRANSPORT - Potrzebujesz systemu, który zapewni monitoring transportu w Twojej firmie? Masz zróżnicowaną strukturę i chcesz  monitorować pojazdy z różnych grup, które mają różne wymagania, na morzu, lądzie i w powietrzu?

Przygotowaliśmy rozwiązanie, które sprosta temu zadaniu. Ten System to nowatorskie rozwiązanie, umożliwiające kontrolę nad różnymi typami pojazdów. Przeznaczony jest dla klientów którzy chcą zbierać wszelkie szczegółowe dane w jednym miejscu. Wraz z systemem użytkownik otrzymuje dostęp do parametrów dostosowanych do jego potrzeb. Dzięki nim posiada wiedzę o przejechanych trasach, czasu pracy, efektywności pracy, zużyciu paliwa (ubytki, tankowania), oraz dodatkowych parametrów takich jak otwarcie drzwi, włączenie świateł, czy o temperaturze ładunku itp.

Jeśli chcesz być pewny gdzie jest w danej chwili Twój bezcenny ładunek i dbasz o jego bezpieczeństwo, a także aby kontrolować pracę podległych pojazdów musisz posiadać System, który w pełni spełni Twoje wymagania, umożliwi obsługę danych z urządzeń typu online przesyłających dane za pomocą sieci GSM jak i urządzeń typu offline, gdzie dane są rejestrowane na karcie pamięci SD, wykorzystywanej w większości urządzeń multimedialnych dostępnych na rynku.

SYSTEM  dostarcza informacji w czasie rzeczywistym

OBIEKTY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ - z wykorzystaniem urządzeń typu Personal, System umożliwia śledzenie aktualnej pozycji osób, ich prędkości poruszania się oraz generowania raportów z tras. Zapewnia możliwość monitorowania obiektów publicznych.

Możliwość szybkiego podglądu położenia oraz możliwość korzystania z przycisku SOS wpływa znacząco na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa bliskich potrzebujących opieki. Aplikacja umożliwia obsługę danych z urządzeń typu online przesyłających dane za pomocą sieci GSM jak i urządzeń typu offline, gdzie dane są rejestrowane na karcie pamięci SD wykorzystywanej w większości urządzeń multimedialnych dostępnych na rynku.

SYSTEM  dostarcza informacji w czasie rzeczywistym

SŁUŻBY MUNDUROWE - Służby mundurowe wykorzystujące urządzenie mogą łatwo zlokalizować każdy uzbrojony obiekt, a dyspozytor po przyjęciu zgłoszenia może szybko podjąć decyzję, który patrol wysłać na interwencję. Niewielkie rozmiary urządzenia umożliwiają noszenie go zawsze przy sobie.

Urządzenie ma wymienną baterię używaną w większości standardowych telefonów firmy NOKIA. Fabryczna bateria urządzenia zapewnia pracę non stop ok. 12 godzin w zależności od ustawionego interwału pomiarowego. Zastosowanie w jednostkach: wojsko, policja, służby miejskie, służby celne, straż pożarna, straż leśna. Praktycznie wykonamy każde zlecenie w zakresie instalacji.

SYSTEM  dostarcza informacji w czasie rzeczywistym

MASZYNA - to system w pełni przeznaczony dla maszyn budowlanych pracujących w ciężkich warunkach. Wykorzystuje urządzenia do monitoringu paliwa lub paliwa i GPS celem monitoringu czasu pracy pojazdów i efektywności pracy. W pełni eliminuje problem nieefektywnej pracy maszyn (zbyt długa praca na biegu jałowym) oraz nadmiernego zużycia paliwa.

Użytkownik systemu ma możliwość weryfikacji tankowań oraz ubytków paliwa wraz ze średnim spalaniem w rozbiciu na przepracowane motogodziny, a także monitoring pracy maszyn wraz opcjonalną indywidualną identyfikacja operatora. Dostępne raportowanie pozawala na podniesienie efektywności pracy całego parku maszynowego. Urządzenia wykorzystywane do monitoringu maszyn budowlanych są bardziej odporne na warunki pracy maszyn budowlanych.

Do monitoringu maszyn można dodatkowo wykorzystać urządzenia, zbierające dane o paliwie i czasie pracy, które zapisują dane na karcie pamięci, urządzenia offline rejestrujące dodatkowo dane o pozycji GPS i zapisujące dane na karcie pamięci lub urządzenia online przesyłające dane o pozycji GPS i paliwie za pomocą sieci GSM.

System w wersji dopasowanej do maszyn budowlanych umożliwia ocenę

czasu pracy
spalania
ubytków i tankowań paliwa
efektywności pracy na bazie czujnika obrotów silnika lub czujnika ruchu
oceny pracy w rozbiciu zmianowym i dziennym
szczegółową analizę parametrów pracy

Dla prawidłowego funkcjonowania Systemu, dostarczamy Karty M2M SIM

M2M 10
M2M 20
M2M 25
M2M 1GB
M2M EUROPA
M2M WSCHÓD

SYSTEM  dostarcza informacji w czasie rzeczywistym

 
home  »»  SOLUTIONS M2M

                            

 ................................ .....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Bain & Co. | Ban Capital | The Berry Company | BT | Citysearch | Credit Suisse First Boston | Daniels Online | Deutsche Bank | Ernst & Young Editus Luxembourg | McKinsey | European Directories
Fidelity| Fulfillment.net Dex One | Golden Pages Israel | Goldman Sachs | Google | GSD&M | Idearc Media | InfoSpace | MacQuarie Bank | Montrica | Yell | Merrill Lynch | J.P. Morgan | N.M. Rothschild
Norske Skog Pindar Set | Varetis Publicar Quebecor | R.H. Donnelley | Richmond Capital | R.R. Donnelley | Super Media | Seat Pagine Gialle | Sensis | Singapore Yellow Pages Singapore Press Holdings
Telefonica Thomson Local | Trudon | Truvo | YellowBook | Viking Global Investors | Yahoo! | Yellow Pages Group Yellow Pages New Zealand | YELLOWPAGES.com

Copyright © 1999 - 2011 Yellow Pages Association Poland · Operator ADM Polish Yellow Pages "The Walking Fingers" · Telecommunications & Yellow Pages · Print · Internet · Wireless
PYP PL.81-048 Gdynia, Al. Zwyciestwa 96-98 Pomeranian Science and Technology Park PL-81-451 Gdynia www.ppnt.gdynia.pl 
Contact Us: +48.58.622.50.30-32,33,34,35,36,37, Faks. +48.58.622.5031 (RP) ·  Hours: Monday - Fridays: 8:00am - 6:00pm
OWU Ogólne Warunki Umowy DOMENY  l  OWU Ogólne Warunki Umowy BAZY DANYCH B2B  l  OWU Ogólne Warunki Zamówienia i Płatności dla Strony WWW
FAQ l Zamawianie Usług i produktów l Firma Polish Yellow Pages l Yellow Is Green l Zgłoś uwagi odnośnie Sieci WEB: webmaster@yellpage.pl
Zasady korzystania z Witryny l Polityka prywatności l Zamawianie Produktów i Usług l Ostatnia modyfikacja: 2012-04-28 20:47:00

                   

PPNT - nagłówek